Ольга Богомолець-кандидат від народу
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Пропозиції

Донизу

Пропозиції Empty Пропозиції

Створювати по vt Пн Квіт 14, 2014 8:38 am

Слабке місце Ольги - відсутність досвіду в державному управлінні, юридичної і економічної освіти. Тому багато людей, в тому числі частина моїх друзів, не сприймає її як кандидата в президенти.

Вирішення проблеми:

1. Треба негайно показати команду професіоналів, яка буде працювати в Адміністрації президента:
- залучитись підтримкою Громадського сектору Майдану
- або підписати зобовязання у випадку перемоги на виборах призначити на конкретні посади учасників Пакету реанімаційних реформ

2. Розяснювати, що після поверенення до Конституції 2004 р., головною посадою в країні стає премєр-міністр. Президенту не обовязково бути економістом, президент має бути чесним.

vt

Кількість повідомлень : 3
Дата реєстрації : 14.04.2014

На початок Донизу

Пропозиції Empty Re: Пропозиції

Створювати по vt Пн Квіт 14, 2014 8:58 am

Коли представляли міністрів, Майдан засвистів Авакова. Але його залишили на посаді, і результат зараз бачимо на сході. Аналогічно з Гриценком - Майдан хотів його бачити міністром оборони, але ті, хто прийшов до влади, мають свої інтереси, їх вже не цікавить думка людей.

Пропозиція - вже назвати кандидатури, які будуть подані на ці посади. МВС - Ярема або Москаль, Міноборони - Гриценко. Незалежно від того, чи підтримують вони Богомолець на виборах, чи навіть є конкурентами. Це те, що хоче Майдан і такий хід підніме рейтинг Богомолець. Можна дипломатично заявити "я б хотіла бачити на цих посадах Москаля/Ярему і Гриценка/?, бо цього хоче Майдан".

І обовязково звернути увагу на те, що Турчинови/Юльки пішли проти волі Майдану у випадку з Аваковим і він має бути звільнений.

vt

Кількість повідомлень : 3
Дата реєстрації : 14.04.2014

На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі