Ольга Богомолець-кандидат від народу
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Программа кандидата О.Богомолец, дорабатывается

Донизу

Программа кандидата О.Богомолец, дорабатывается Empty Программа кандидата О.Богомолец, дорабатывается

Створювати по Admin Ср Квіт 02, 2014 6:11 pm

Позачергові вибори Президента України 25 травня 2014 року
Передвиборна програма кандидата на пост Президента України
Богомолець Ольги Вадимівни

В умовах зовнішньої агресії у нас є вибір. Або зробити швидкі та ефективні реформи і стати країною нового якісного рівня з відповідальною та професійною владою, справедливою соціальною системою та боєздатною армією, або використовуючи віроломну агресію сусіда відмовитися від необхідних реформ та зберегти ту систему влади, яка дозволяє чиновникам бути неконтрольованими, дозволяє їм збагачуватись на бідах мого народу.
Я дам громадянам право відкликати чиновників, правоохоронців, суддів і політиків, які перейшли межу закону і моральності.
Система влади буде такою, щоб не було спокуси корупції, щоб ми не вибирали хорошого «царя» чи «гетьмана», а могли мати ефективного керівника, який би служив народу і ніс відповідальність за свої дії перед народом, щоб в управлінні державою основними критеріями були професійність, патріотизм і відповідальність, а не вміння і бажання контролювати фінансові потоки, щоб політика перестала бути синонімом підлості, зрадництва, корупції та швидкого збагачення.
У владу мають йти люди, які будуть служити громадам і державі, а не заробляти гроші на Державному бюджеті. У Верховну Раду мають йти люди, які приймають закони, а не зберігають і нарощують свої статки.
Я маю організаційний досвід і довіру людей.. Я була в епіцентрі бойових дій і рятувала життя людей по обидві сторони барикад. Я не боюся у своїй команді мати розумних і професійних людей. Мій досвід допоможе мені врятувати країну у цей важкий період. Моя країна хвора і її треба лікувати. Діагноз зрозумілий - це корупція і безвідповідальність.
Я, Ольга Богомолець, готова взяти на себе відповідальність за долю України та даю Клятву Державотворця.
Я клянуся чесно і віддано служити народу України, берегти його цінності, дбати про його захист і добробут, справедливість, соціальну відповідальність, гідність і єдність держави – нової держави – без корупції, зловживань і брехні.
З вірою у Бога, з надією у серці, з любов’ю до країни Я ЗОБОВ’ЯЗУЮСЬ:

1. З оновленим Українським парламентом створити високопрофесійний Уряд, який займе активну, миротворчу, євроінтеграційну зовнішню і внутрішню політику в інтересах збереження цілісності, розбудови конкурентоздатної та обороноздатної України.
2. Об’єднати громадян усіх регіонів України навколо спільних і справжніх цінностей: подолання і унеможливлення корупції, захисту і розбудови справедливої, успішної, соціально відповідальної держави.
3. Розбудувати, захистити, зцілити і укріпити Українську Державу – вільну і незалежну економічно, енергетично і духовно.
4. Впровадити державну програму, яка дозволить продовжувати тривалість життя громадян України та створити в усіх регіонах України територіально доступну, ефективну, професійну систему охорони здоров’я із застосуванням новітніх діагностичних і лікувальних технологій.
5. Створити в усіх регіонах України територіально доступну, якісну, конкурентну, сучасну систему базової освіти і забезпечити державні передумови для отримання європейської освіти нашими дітьми.
6. Розбудувати громадянське суспільство з наданням розширених прав територіальним громадам, розробити і втілити засоби впливу громадянського суспільства на владу, створити інструменти для контролю за діями влади і чиновників. Ініціювати прийняття Закону України про Майдан, як інструмент громадянського впливу на владу.
7. Створити пріоритетні умови для розвитку вітчизняного виробництва і вітчизняного підприємництва, а також справедливі, рівно доступні умови великого, середнього та малого бізнесу, які забезпечать нові робочі місця та розвиватимуть конкурентоспроможну економіку. Створити умови для повернення трудових мігрантів в Україну.
8. Підтримати пріоритетний розвиток екологічно чистих та енергозберігаючих технологій, агропромислового комплексу, ІТ та високоточних технологій, транспортної та туристичної галузі.
9. Запровадити електронні сервіси для громадян, в тому числі «електронний Уряд» та «електронну демократію» та впровадити у суспільство нову модель справедливого відкритого виборчого процесу без політичної корупції і залежності від олігархів. Ще у 2014 році провести позачергові вибори до Верховної Ради України.
РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

Admin
Admin

Кількість повідомлень : 105
Дата реєстрації : 02.04.2014

https://bogomolets.ukraine7.com

На початок Донизу

Программа кандидата О.Богомолец, дорабатывается Empty Re: Программа кандидата О.Богомолец, дорабатывается

Створювати по ВладД Чт Квіт 03, 2014 7:55 pm

оч плавающая прога....к тому же невыполнимая.... Надо понимать, что оппонентами будут акулы, и политическая подлость у них в крови. И эта прога будет основным инструментом создания Богомолец, как некомпетентной в гос управлении...
Я работал в нескольких предвыборных, посему попробую дать тему которую надо развить в проге..
1 не надо давать заранее невыполнимых обещаний. С новыми полномочиями президента почти ни одно из обещаний в программе не выполнимо.  
2. Я считаю что надо дать обещание  инициировать изменения в конституции, и начать конституцию типа как американская..."вся власть принадлежит народу  и народ имеет право на вооруженное восстание в случае узурпации власти.......далее предложить все  должности сделать выборными, от президента , судьи...до начальника жека, с простым и действенным механизмом отзыва не оправдавшего доверия кандидата.... ( кроме того что это обещание выполнимо, будущий президент заранее делит успешность страны и борьбу с коррупцией с народом)
3 и опять же конституционно создать параллельную систему правоохранительных органов,  типа института шерифов в США
4 обыграть тему Исландской конституции....
5 для развития промышленности и технологий обыграть тему Израильских инкубаторов...
ну так далее..... не знаю на сколько это надо, если нужна будет помощь, с удовольствием помогу...

ВладД

Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 03.04.2014

На початок Донизу

Программа кандидата О.Богомолец, дорабатывается Empty Программа кандидата О.Богомолец, дорабатывается

Створювати по Ігор Нд Квіт 06, 2014 11:46 am

Є декілька моментів, на які я просив би звернути увагу.
1 Ніяких партій та списків у ВР Депутати представляють інтереси громади, де є виборці різних партій та віри.

2 Розробити можливість проведення дострокових виборів тоді , коли цього забажає громада.

3 Ніякого «великого бізнесу» ні депутатам ні їхнім родинам. Великий бізнес прирівняти до мінімальної зарплати.

4 Кримінальна відповідальність за брехню, та антиагітацію на виборах.

5 Вибори нардепів по місцю прописки, та місцю праці

6 Відкликання нардепа громадою, що не справдив надій виборців
7 Розробити КОДЕКС честі народного депутата , Недотримання пунктів кодексу, веде до виключення до позбавлення депутата представляти інтереси виборців. З заміною його на депутата , що набрав менше голосів.

8 Якщо депутат не ходить на засідання ( без поважних причин), вважати це за адмінпорушення. Зняти з/п і за повторне ставити питання про вихід з В.Р. як прогульника

9 Якщо депутат на засіданні займається «більш важливими» справами ніж приймати активну участь в засіданні В.Р., вважати це за адмінпорушення, з відповідним на це реагуванням.

10 Зарплати депутатів всіх рівнів повинна бути прив'язана до мінімальної зарплати, таким чином будуть пам'ятати яка мінімальна зарплата в державі.
11 Припинити бійки в ВР, а якщо таке відбудеться карати -по закону.
12 Голосування за когось, повинно каратися законом. Тоді і на виборах до рад не буде «каруселі»
13 Відповідний парламентарія одяг. А не реклама брендів
14 В розрізі останніх подій, переглянути звання Народного артиста України, запропонувавши це вирішення громаді (це фото за два дні набрало більше 16000 голосів на користь Вакарчука)

15 Щоб не тільки діти нардепів могли навчатися за кордоном, але і діти простих громадян
16 Довести науку до рівня, коли навчатися їхали б до нас.
17 Дохідливо доносити інформацію до простих людей
(Кулуари … де це? Спитайте в простих людей робітників, селян…)
Ігор

Кількість повідомлень : 1
Дата реєстрації : 06.04.2014
Вік : 59

На початок Донизу

Программа кандидата О.Богомолец, дорабатывается Empty Re: Программа кандидата О.Богомолец, дорабатывается

Створювати по Спонсируемый контент


Спонсируемый контент


На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі